Tuesday, December 15, 2015

Õpituba koolis

Kutsun teid koos lastega osalema õpitubades, mis teevad koolitunni põnevaks ja lapsed rõõmsaks. Lisan kirjale fotod koos lastega meisterdatud esemetest, mis on tehtud Surju Põhikoolis, Seljametsa LAK-s ja Seljaku käsitööspaas. 
*Teeme ise seepi                                                                                                   ​​*Meisterdame külmikumagneteid ja järjehoidjaid
*Õpime tegema tervislikku toorshokolaadi
*Teeme huuli paitava huulepalsami
*Meisterdame shokolaaditaskuga kaardi (alates 4.klassist)
*Maalime siidist aknakaunistuse
*Teeme klassile oma fotoga särgid (õpituba kestab 2*45 minutit)                   
Tuleme kohale koos vajalike materjalide ja töövahenditega. Õpituba kestab tavajuhul 45 minutit ja sobib hästi ainetundidesse vaheldust tooma või üritustel koos vanematega meisterdamiseks. Samuti saame koos teha vahvad kingitused vanavanemate päevaks, isadepäevaks või jõuludeks. 
Pakume ka täiskasvanute töötubasid õpetajate gruppidele, näiteks meeleoluka õpetajate päeva tähistamiseks.

Hinnakiri
Õpituba on seda soodsam, mida rohkem meisterdajaid samal päeval õpitubades osaleb. Hinnakiri kehtib kõigile õpitubadele, v.a foto särgile kandmise ja siidimaali õpituba (nende õpitubade puhul lisandub materjaliraha 2,50 lapse kohta). Väiksema või suurema grupi puhul lepime hinnad eraldi kokku.

3 eurot osaleja- ühel päeval osaleb 3 klassi, kus ühes klassis on 24 õpilast ehk kokku vähemalt 72 õpilast
4 eurot osaleja- ühel päeval osaleb 2 klassi, kus ühes klassis on 24 õpilast ehk kokku vähemalt 48 õpilast
5 eurot osaleja- ühel päeval osaleb 1 klass, kus on 24 õpilast
7 eurot vanem+laps- õpituba vähemalt 24 lapsele koos vanematega
Õpetaja osaleb koos õpilastega tasuta.
9 eurot osaleja- õpituba, mis on korraldatud ainult õpetajatele ja milles on vähemalt 15 osalejat.
Hindadele lisandub transporditasu juhul, kui õpituba toimub rohkem kui 30 km kaugusel Pärnust. Transporditasu on  0,20 eurot kilomeetri kohta edasi ja tagasi.

Kes on juhendaja?
Annika Põltsam on Pärnumaa Seljaku käsitööspaa perenaine (Fb:Seljaku käsitööspaa), laste käsitöölaagri korraldaja, laste käsitööringi juhendaja ja käsitööraamatute toimetaja. Olen omandanud käsitöömeistri kutse Räpina Aianduskooli tekstiilitöö erialal. Minu lemmiktegevus on meisterdamine ja uute käsitöötehnikate katsetamine koos oma laste, 9-aastase Kaisa ja 11-aastase Kaspariga. On suur rõõm, kui laps saab kasutada oma loovust ja vaimustuda uutest käsitöötehnikatest. 

Lisainfo ja õpitubade tellimine:
Annika Põltsam
Facebook: Seljaku käsitööspaa

No comments:

Post a Comment