Friday, October 25, 2013

Arendavad õppevahendid ja mängud

Tere,

kirjutan Teile väikesest Tartumaal asuvast ettevõttest nimega Vippa. Tahaksin Teile tutvustada oma tooteid. Meie tooted on suunatud lastele, et arendada erinevaid oskuseid läbi mängu. Ehk leiate endale midagi, mis teeb teie töö lihtsamaks, lõbusamaks ja tulemuslikumaks.

Meil on olemas kodulehekülg http://www.vippa.ee/product-category/manguasjad/, kus saate meie toodetega kõige mugavamalt tutvuda. Ärge laske ennast hindadest segada. Küsides meilt personaalset pakkumist, saame kindlasti teha parema hinna.

Teeme ka eritellimuslike töid, mis tähendab, et võime valmistada just Teile sobiva punumismängu, millel on Teie poolt valitud kuju ja mis on kaunistatud vastava logoga. Konkreetse logo saame panna ka teistele meie toodetele: http://www.vippa.ee/tooted/. Tehtud tellimustöödega saab tutvuda vajutades järgmist linki: http://www.vippa.ee/product/ettevotte-sumboolikaga-isikuparased-tellimustood/

Tahaksime jõuda lisaks lasteaiaõpetajatele ka kooliõpetajate ja logopeedideni ning loodame, et Teie saaksite meid aidata edastades selle teate oma liikmetele.

Oodatud on igasugune tagaside ja ettepanekud.

Ette tänades,

Pille Mekk

OÜ Vippa

No comments:

Post a Comment