Tuesday, January 26, 2016

Sõbrapäeva õpitoad

Hea õpetaja!                                                                          

Kutsun teid koos lastega osalema lõbusates ja harivates sõbrapäeva õpitubades. 
Pakume nii koolitundi sobivaid õpitubasid kui õpetajate ühiseid meisterdamiõhtuid.  Lisainfo www.loovustakso.weebly.com*Südamlikud sõbrapäevaseebid 
                                                                                                   
*Meisterdame külmikumagneteid 

*Õpime tegema tervislikku toorshokolaadi
*valame küünlaid
*Teeme huuli paitava huulepalsami
*Maalime siidist aknakaunistuse
*Meisterdame väikese kingikarbi 
*Teeme klassile oma fotoga särgid (õpituba kestab 2*45 minutit)                   
Tuleme kohale koos vajalike materjalide ja töövahenditega. Õpituba kestab tavajuhul 45 minutit ja sobib hästi ainetundidesse vaheldust tooma või üritustel koos vanematega meisterdamiseks. Samuti saame koos teha vahvad kingitused vanavanemate päevaks, isadepäevaks või jõuludeks. 
Pakume ka täiskasvanute töötubasid õpetajate gruppidele.

Hinnakirja leiad siit 
Õpituba on seda soodsam, mida rohkem meisterdajaid samal päeval õpitubades osaleb. Hinnakiri kehtib kõigile õpitubadele, v.a foto särgile kandmise ja siidimaali õpituba (nende õpitubade puhul lisandub materjaliraha 3,50, särk ei sisaldu hinnas). Väiksema või suurema grupi puhul lepime hinnad eraldi kokku.Kes on juhendaja?
Annika Põltsam on Pärnumaa Seljaku käsitööspaa perenaine (Fb:Seljaku käsitööspaa), laste käsitöölaagri korraldaja, laste käsitööringi juhendaja ja käsitööraamatute toimetaja. Olen omandanud käsitöömeistri kutse Räpina Aianduskooli tekstiilitöö erialal. Minu lemmiktegevus on meisterdamine ja uute käsitöötehnikate katsetamine koos oma laste, 10-aastase Kaisa ja 12-aastase Kaspariga. On suur rõõm, kui laps saab kasutada oma loovust ja vaimustuda uutest käsitöötehnikatest. 

Lisainfo ja õpitubade tellimine:
Annika Põltsam
Facebook: Seljaku käsitööspaa

No comments:

Post a Comment